logo

БАСКЕТБОЛНИ ОТБОРИ ТЪРСЯТ НАЦИОНАЛНИ ТИТЛИ AAU

Баскетболните отбори от възрастовата група на AAU, представляващи атлетичния конгрес на долината на Потомак, печелят поне една национална титла всяка година от 1984 г.

Клубът за момчета и момичета Алънтаун, националният шампион до 15 и под миналото лято, няма да се състезава в турнир за възрастови групи тази година, защото повечето от неговите играчи решиха да останат с отборите си от лятната лига, вместо да разделят времето си с клуба.

Но Вашингтон класира 13 отбора за национално състезание и няколко имат таланта да донесат домашни шампионати.

Първите два отбора от района, които взеха участие в национален турнир това лято, излязоха с впечатляващи излети миналата седмица в полето с 41 отбора на шампионата за 11 и под 11 години в Орландо, Флорида.

Клубът за момчета и момичета Kingman завърши девети, отбелязвайки рекорд 4-2. Отборът на треньора Джеймс Уоткинс спечели последните си три мача със средно 14,3 точки, за да спечели утешителната скоба. Xavier Singletary постигаше средно 24 точки на мач и беше обявен за AAU All-American.

какво е pacu в болницата

Oxon Hill Roadrunners също имаха 4-2 в турнира за 11 и под. Дамани Смит, почетно споменаване за цяла Америка, и Дейвид Гаузе средно по 10,2 точки за Оксън Хил.

Отборите на Вашингтон, които се надяват, че могат да удължат поредицата от годишни национални първенства в региона на долината Потомак, включват две силни национални квалификации до 19 години.

Executive III и Kalorama Saints ще доведат силни отбори в шампионата за 19 и под 19 години, започващ на 28 юли в Санкт Петербург, Флорида. Executive III беше носител на златен медал в местния турнир в Cole Field House с победа 104-102 светиите.

средство за унищожаване на плевели, безопасно за растенията

Executive III ще се ръководи от възпитаника на South Lakes Грант Хил, Франк Мартин от Анакостия, Чарлз Харисън от Карол и Дон Рийд от Ларго.

Светците имат добри стрелци с три точки в Ламонт Морган и Авис Уилис от Гонзага. Треньорът Реджи Уокър също разчита на Джеймс Маршал от Дънбар, Деймън Синглетари и Джеймс Вашингтон и се надява Майкъл Смит да се върне от летния ангажимент в колежа Провидънс, който ще посети през есента.

„Той ще бъде един от ключовете за нас“, каза Уокър.

Други Светците ще се стремят да включват Лоренцо Бейлър от Кардозо и Джамел Морган и Сидни Шелтън от Карол.

„Имаме много силен отбор“, каза Уокър. „Ще трябва да играем наистина силна защита и силен вътрешен мач.“

DC Express ще заведе най-силния си отбор някога на националния турнир за 14-и и подрастващи, който започва на 28 юли в Ню Орлиънс.

Продавам картини на Томас Кинкейд

„Ние търсим да спечелим национално първенство“, каза оптимистичен треньорът Елмър Смит.

Силата на екипа на Смит може да бъде най-добре илюстрирана в Тони Пархам и Андре Смит, и двамата два пъти AAU възрастова група, всички американци за Express. Този сезон всеки ще слезе от пейката.

Стартовият състав е солиден с Маркъс Вашингтон, Кийт Слейд от Макнамара, Дарън Хол от Саут Ривър, Кевин Ланкастър от Боуи и Робърт Уилямс от Sidwell Friends.

черен мулч срещу кафяв мулч

D.C. Express ще отиде в Ню Орлиънс със значителен опит под напрежение. Играещ в по-висока възрастова група, той беше кошампион с Уитън в дивизията до 15 години в Beltway League миналата зима. Експресът спечели Mid-Atlantic Shootout в Ричмънд през март и спечели турнирите Crofton и Washington Invitational.

На първия си национален турнир ще бъде отборът на Silver Hill Boys Club 14 и под. Треньорът Франк Пфайфър ще донесе много размери в централния нападател Деймън Питс и 6-6 център Уилям Питърс, чието тегло е близо 300. Стартиращи от гард ще бъдат Луис Бълок и Патрик Уилямс.

Освен отбора си до 11 и под, клубът за момчета и момичета Kingman спечели още две места в националния турнир.

Тази седмица неговият отбор до 15 и под е на националното състезание в Кингспорт, Теннеси. В края на месеца отборът до 13 и под ще отиде на турнира в Индианаполис.

в кой епизод умира шейн

Отборът до 15 години отиде в Тенеси с впечатляващ състав, който включваше 6-8 Джоуи Бърд от South Lakes High, 6-6 Стейси Робинсън от DuVal, 6-4 Шон Уинфри от Dunbar, Албърт Муди от Теодор Рузвелт, Сами Бригс от Bullis, Травис Алън от Maret и Anwar McQueen от St. Albans.

„Никога досега не съм имал толкова талантлива група“, каза треньорът Мич Кредъл, чийто отбор завърши трети миналата година. „Това, което наистина помогна на повечето от тези деца, е, че като първокурсници и второкласници, много от тях вече са започнали със своите гимназиални университетски екипи и всички имат опит.“

Kalorama Saints също се класираха за националния турнир до 15 години. Екипът на треньора Уендъл Етридж включва бившия играч на Кингман Ърл Тайсън, Кенет Авент, Брайън Джеферсън, Лорънс Гарисън и Виктор Пейдж.

Отборът на Kingman до 13 години също има потенциално силен състав в Индианаполис за турнира си, започващ на 27 юли. Неговият списък включва Кевин Джоунс, Джамал Хил, Гари Пери, Шакил Брю, Арън Муди, Андре Смит, Майкъл Гил, Кевин Хейнс, Кени Алфорд, Грегъри Бейлър, Стив Джонсън и Стив Греъм.

Помощник-треньорът Лабари Уилямс смята, че отборът, който е 4-0 в Greenbelt Summer League, може да завърши сред първите четири на страната. „Имаме хора, които могат да играят в защита“, каза Уилямс за силата на отбора.

The D.C. Players спечелиха място в националния турнир за 16 и под 16 години, но не можаха да съберат средства, за да отидат в Лос Анджелис.